Fairy Kingdom

Rengarenk bir dünyada eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamaya hazır olun.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 63M
  • Sürüm 2.4.9
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Game Garden™
Fairy Kingdom indir; Hikaye tadında bir mobil oyun deneyimi yaşamak için sizde Fairy Kingdom oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin.

Fairy Kingdom, Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız rengarenk bir dünyanın üzerine kurulmuş büyülü bir oyundur. Oyunda peri krallığı içerisinde yer alacaksınız ve bu şehri sonsuz gücünüz ile geliştirerek daha güzel bir yer haline getirmeye çalışacaksınız. Her yaştan oyuncunun keyif alarak vakit geçireceği Fairy Kingdom mobil oyununda büyülü şehrinizi geliştirirken aynı zamanda büyük bir aşka şahit olacaksınız. Hikaye tadında bir mobil oyun deneyimi yaşamak için sizde Fairy Kingdom oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin.

Akıllı cihazlarınızın dokunmatik oyun kontrolleri sayesinde oyun içerisinde bulunan tüm ögeleri kolayca kullanabileceksiniz. Bu muhteşem büyülü dünyayı büyüleri kullanarak daha geniş ve gelişmiş bir hale getirmek hiç de kolay olmayacak. Yaratıcılık kabiliyetinizi kullanın ve şehrin her noktasında gelişmiş ögeler üretin. Güzel bir aşk hikayesi içerisinde genç bir Prens'in Prenses'e hiç bitmeyen bağlılığını göreceksiniz. Muhteşem orta çağların dünyasına dalın ve kendi krallığınızı yöneterek mutlu bir şehir içerisinde eğlenceli bir oyun oynamanın keyfini çıkarın. Akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçireceğiniz Fairy Kingdom mobil oyunu son derece kaliteli oyun görselleri ve etkileyici efektler ile tasarlanmıştır.

Çiftlikler ve değirmenler, atölyeler, zanaatkarlar, demirciler ve simya laboratuarları, çok sayıda büyülü yaratık için konutlar ve daha birçok bina inşa edin. Sihirli karakterlerle tanışın, bu gizemli dünyayı onlarla keşfedin ve topraklarınızı genişleterek daha geniş alanlara hakim olmaya çalışın. Hayallerinizin kraliyetini inşa etmek için elinizde bulunan tüm ögeleri kullanın. Seçenekler itibariyle oyuncuları tatmin edecek kıvamda bir mobil oyun ile vakit geçirmenin keyfini çıkarın. Oyunu indirmesi ücretsiz olduğu gibi oynaması da tamamen ücretsizdir.

Bu sebeple oyunu akıllı cihazınıza indirin ve ne zaman nerede isterseniz oynamanın keyfini çıkarın. Kocaman bir yerleşim alanı inşa edin, kraliyetinizin gün geçtikçe büyümesi için elinizden geleni yapın ve muhteşem bir dünya içerisinde heyecan verici anlar yaşamanın tadını çıkarın. Büyük bir şatoyu eski ihtişamına kavuşturmanın tekniklerini öğreneceksiniz. Bunun yanı sıra aynı zamanda kötü cadının şehrinizi yerle bir etmesine izin vermemeye çalışacaksınız. Yakışıklı kralı kurtararak mutlu bir yaşam sürmeye çalışacaksınız.

Çeşitli esnaf, uzman şehir oluşturucu ve deneyimli çiftçi bir usta olarak muhteşem bir ortam içerisinde eğlenmenin keyfini çıkarın. Gelişmiş oyun ögelerini kullanarak büyük bir alana hakim olmanın tadını çıkaracaksınız. Topraklarında yaşayan tüm sevimli büyülü yaratıkları bir araya toplayarak geniş bir topluluk oluşturacaksınız. Yüzlerce yıldır gizlenmiş olan dünyanın gerçek harikasını ortaya çıkararak antik bir şehir içerisinde halkınızın mutlu bir şekilde yaşaması için emin adımlar ile ilerleyin. Son zamanların en eğlenceli oyununda vakit geçirmek için akıllı cihazlarınızı kullanın, her an her yerde oynayarak büyülü bir dünyada eğlenebilirsiniz.

Fairy Kingdom indir